دانلود فایل راهنما ها، برنامه ها و دیگر فایل ها

آرشیو دریافت فایل ،تمام برنامه ها و فایل هایی را که شما برای بالا بردن و راه اندازی سایت خود نیاز دارید را شامل میشود .

دسته بندی ها

محبوب ترین دانلودها

AnyDesk
AnyDesk یک نرم افزار جایگزین برای TeamViewer است. طی چند روز اخیر، ظاهرا دسترسی به Team Viewer از برخی ISP های ایران غیر ممکن شده است. بنابراین این از سیستم می توان به عنوان جایگزینی برای انجام امور پشتیبانی از راه دور استفاده کرد.
اندازه فایل: 0 B
FileZilla FTP Client (64bits) for Windows
یکی از بهترین روش ها برای اینکه فایل های خود را از روی سرور دانلود کرده یا بر روی سرور آپلود کنید، استفاده از سرویس FTP است. FileZilla یک کلاینت FTP سبک و سریع است که شما را برای استفاده از FTP کمک می کند. لطفا توجه داشته باشید که شما می توانید فایل های خود را از طریق File Manager موجود در کنترل پنل Plesk خود نیز جابجا نمایید و حتی آنها را Zip یا UnZip کنید.
اندازه فایل: 22 B
ویرایشگر متن و کد Notepad++ 7.4.2 نسخه x64
نوت پد پلاس پلاس یکی از ساده ترین و در عین حال بهترین ویرایشگر های کد می باشد که در عین اینکه امکان ایجاد و ویرایش فایل های کدنویسی شده را به شما می دهد، شما می توانید Extension های متنوع آن را نصب کرده و امکانات آن را افزایش دهید. استفاده از پلاگین FTP آن را به شدت توصیه می کنیم.
اندازه فایل: 0 B
TeamViewer v12
گاهی اوقات نیاز است که برای ارائه خدمات پشتیبانی، کارشناس پشتیبانی، مشکل شما را بر روی سیستم خودتان چک کند. برای این کار شما می توانید نرم افزار Team Viewer را نصب کرده تا همکار ما بتواند سیستم شما را چک کند. ورود به سیستم شما پس از اینکه شما دسترسی را مجاز کردید امکان پذیر است و در طول ارتباط، شما می توانید کاری که انجام می شود را مشاهده کرده و همزمان با کارشناس مربوطه از طریق چت، صحبت کنید.
اندازه فایل: 0 B
Putty
بهترین کلاینت برای وصل شدن به SSH
اندازه فایل: 0 B

Powered by WHMCompleteSolution